ساختن قالب با UIkit

اطلاعات بیشتر در رابطه با بهترین شیوه ها برای ایجاد قالب UIkit

تیر
23

امروز به شما نشان خواهیم داد که چگونه شما می توانید به راحتی شیوه دلخواه خود را به UIkit اضافه کنید . برای شروع کار کمی دانش اساسی HMTL و CSS و مبانی از LESS مورد نیاز است .

ابتدا به بحث اینکه قالبها در UIkit چگونه کار می کنند می پردازیم. هر یک از اجزای UIkit بوسیله یک فایل LESS تعریف می شوند . مرورگرها نمی توانند LESS را بخوانند پس باید در مرورگر مناسب CSS وارد شوند . به این دلیل ما از Node.js بر اساس عمل گرونت استفاده می کنیم . وقتی که فعال شد دایرکتوری که در حال کار بر روی ان هستید را مشاهده خواهد کرد و هر وقت که شما تغییرات را ذخیرهکنیدتمام فایلهای LESS در داخل یک فایل واحد CSS جمع می شوند.

در وبسایت ما شما می توانید UIkit را سفارشی کرده و فایلهای کامپایل و مینی فایلCSS را دانلود کنید . برای نوع غیر کامپایل UIkitکه شامل همه سورس فایلها می باشد ، مخزن GitHub را شبیه سازی کنید .

هنگامی که دانلود کردید می توانید قالبتان را با استفاده از متغییرها و هوکهایی که استایل قالبتان را به یک انتخابگر اضافه می کنند ترکیب بندی کنید. اگر نمی دانید چگونه شبیه سازی کنید فورک کرده pull request ها را بفرستید ، GitHub help را مطالعه کنید .

توسط امیر حصاری | 23 تیر 1392 | مطلب گذاری در UIkit

بخـش ها