وب سایت جدیدی می خواهید؟

بیایید و با تور آموزشی ما همراه شوید! تا ببینید که برای انتخاب قالب باید چه کار کنیم.

Warp Blog Overrides for Joomla Warp Blog Overrides for Joomla Warp Blog Overrides for Joomla

در حال جستجو قالب برای وب سایت خود هستید؟

ما با ارائه حرفه ای قالب های جوملا و قالب های وردپرس دیدگاه شما را برای انتخاب وب سایت مورد علاقه هدایت می کنیم.

انتخاب یکی از قالب های زیبای ما!

شما می توانید در بین مجموعه ای عظیم از قالب ها، قالب مورد نظر را برای وب سایت خود انتخاب کنید، ما به صورت ماهیانه قالب های جدیدی را منتشر می کنیم.

تغییر قالب وب سایت خود!

ما در ابتدای هر ماه قالب جدید را رونمایی می کنیم، شما می توانید بعد از انتخاب اولین قالب، ماه بعد هم قالب خود را به راحتی عوض کنید! اینجاست که ما را متفاوت می کند.

ثبت نام و دریافت حساب کاربری

شما پس از انتخاب قالب می توانید درخواست عضویت و خرید قالب را بدهید، پس از دریافت درخواست، حسابی برای شما ایجاد خواهد شد و پس از آن می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.

دریافت قالب خود

پس از ورود به پنل کاربری، شما می توانید قالب خود را دریافت نمایید، برای مشاهده تمامی قالب ها به بخش قالب های سایت مراجعه نمایید.

راه اندازی و نصب قالب

پس از انتخاب قالب، خود شما می توانید قالب را بر روی هاست خود نصب کنید، همچنین می توانید این کار را بر عهده تیم پشتیبانی قرار دهید.

مستندات قالب و پشتیبانی

تیم پشتیبانی ما در ساعات اداری پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در خصوص قالب های دریافت شده می باشد، همچنین می توانید به بخش مستندات قالب رفته و به جواب سوالات خود دستیابید.

تمام شد!

بر صندلی خود تکیه بزنید و از وب سایت زیبای خود نهایت لذت را ببرید! طراحی هوشمند و وبزرگ، قالب آسان و پایدار... بازدیدکنندگان خود را متعجب کنید!

آیا امکانات بیشتر می خواهید؟

ما بخش های بسیار متنوعی مانند جلوه های ویژه، افزونه ها، آیکن ها داریم که شما می توانید از این امکانات در وب سایت خود استفاده ببرید.

Warp Blog Overrides for Joomla Warp Blog Overrides for Joomla Warp Blog Overrides for Joomla Warp Blog Overrides for Joomla
Warp Blog Overrides for Joomla

بخـش ها